info@ceefsprofessional.com

ÇAMAŞIR VE BULAŞIK MAKİNELERİNDE KULLANIM :

Kireçli sularda, sabun ve deterjanın fazla köpürmediğini birçoğunuz fark etmişsinizdir. Kireç deterjan, sabun ve yumuşatıcı gibi kimyasalların bir kısmının suda çözülmesini engellemektedir. Bunun nedeni; kirecin suyun yüzey gerilimini artırmasıdır. Çamaşır makinenizde çözünmeyen deterjan kalıntıları, çamaşırlarınıza yapışarak sertleşmesini sağlar.
Ceefsmag’dan geçen su 14.500 – 14.800 gauss’luk manyetik akıma maruz kalır ve yüzey gerilimi düşer. Böylece deterjan ve yumuşatıcının neredeyse tamamı, suda çözülür hale gelir.
Böylelikle kireç önleyici kimyasallardan %100 ‘e, deterjandan %50 ‘ye, yumuşatıcıdan %80 ‘e kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.
Musluğun ucuna çok basit şekilde monte edeceğiniz Ceefsmag, kirecin yapısını değiştirip, tutunma özelliğini kaybettiğinden; rezistans ve makine aksamına yapışmadan, kirli su ile beraber makinenizden atılacaktır. Böylelikle; makinenizi koruyup ömrünü uzatmaktan başka, enerjiden de tasarruf sağlayacaksınız. Unutmayın ki; rezistans üzerinde oluşan kireç taşı, yalıtım görevi yapar ve suyun ısınmasını zorlaştırır. Kombi ve Termosifonda kullanım
Termosifonunuzun soğuk su giriş hattına, boru ile aynı çapta Ceefsmag kullanarak; cihazınızın kullanım ve bakım ömrünü uzatabilirsiniz. Ceefsmag ‘den geçen kireç tanecikleri, tutunma özelliklerini kaybettikleri için, makine aksamına yapışamazlar ve sistemi terk ederler. Su durağan halde iken, termosifonunuzun ısı üretim haznesinde, kireç tanecikleri haznenin dibine çöker ve bir sonraki su girişinde sistemden atılır.

KULLANIM ALANLARI


 • post-img

  Kombi ve Termosifonda Kullanım

  SAYFAYI GÖR

 • post-img

  Güneş Enerjilerinde Kullanımı

  SAYFAYI GÖR

 • post-img

  Boyler ve Eşanjörlerde Kullanımı

  SAYFAYI GÖR

 • post-img

  Soğutma Sistemlerinde Kullanım

  SAYFAYI GÖR